Kategorie
Bez kategorii

Działania Fundacji

Rok 2017
Nasza Działalność zostaje doceniana
9 października 2017r  w Liberator Harley-Davidson Warszawa odbyła się wyjątkowa uroczystość. Księżna Tarkowska -Chatila nadała tytuły Szlacheckie otrzymali je Dorota Stalińska, Andrzej Malinowski z Fundacja Polski Korpus Pokoju, oraz Andrzej Ostrowski “Oczami Ostrego”
 
 
 
 
 
 
 
 

Rok 2016
Fundacja Polski Korpus Pokoju podjęła inicjatywę obywatelską mającą na celu wyszukiwanie osób narażonych na zamarznięcie. Organizujemy obywatelskie patrole humanitarne, które będą zajmowały się kontrolowaniem najbliższej okolicy i informowaniem odpowiednich służb o miejscach, w których znajdują się osoby lub zwierzęta potrzebujące pomocy. Prosimy o zgłaszanie się organizacji i osób, które chciałyby zaangażować się w naszą akcję.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcji prosimy o wypełnienie formularza na stronie
Rok 2015

Fundacja Polski Korpus Pokoju wraz z firmą Tatry Investments Group sp. z o.o. oferuje pomoc w Kenii, która ułatwi polskim firmom wzięcie udziału w przetargu zorganizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa w Kenii. Zapraszamy do współpracy.

26 października w kenijskim dzienniku „Daily Nation”, na stronie kenijskiego Ministerstwa Rolnictwa (http://www.kilimo.go.ke/index.php/tenders/) oraz na stronie polskiego Ministerstwa Finansów ukazało się ogłoszenie o przetargu międzynarodowym w związku z podpisaniem polsko-kenijskiej umowy o udzieleniu kredytu w ramach pomocy wiązanej. W jej ramach polska udzieli kredytu Kenii w wysokości 100 mln dolarów na modernizację rolnictwa.

Ogłoszenie o przetargu jest skierowane do polskich firm, spółek joint venture oraz konsorcjów. Ogłoszenie zawiera 22 pozycje obejmujące projekty w zakresie modernizacji rolnictwa, w tym m. in. dostawę oraz montaż urządzeń służących do produkcji, przechowywania i chłodzenia mleka, maszyn do produkcji sera, chłodni do przechowywania produktów ogrodniczych, ziemniaków i mięsa, suszarni do zbóż, itp. Termin składania ofert upływa 27 listopada 2015 r.
W razie ewentualnych pytań co do procedury przetargowej nasze firmy mogą kierować zapytania do kenijskiego Ministerstwa Rolnictwa (najpóźniej do 13 listopada):

Ministry of Agriculture, Livestock and Fisheries

State Department of Livestock

Address: P. O. Box 34188-00100 Nairobi, Kenya

Contact Person: Head, Supply Chain Management Services

Kategorie
Bez kategorii

Media

Anna Raciniewska rozmawia z Andrzejem Malinowskim, komendantem głównym Fundacji Polski Korpus Pokoju.

Kategorie
Bez kategorii

Witaj, świecie!

Witamy w WordPressie. To jest twój pierwszy post. Edytuj go lub usuń, a następnie zacznij pisać!